Bariyer Kurulumu Ve Tamirinde Sektörel Çözümler

Bariyer Kurulumu Ve Tamirinde Sektörel Çözümler

 

Otomatik bariyer sistemleri, otoparklarda güvenlik amacıyla kullanılan sistemlerdir. Günümüzde neredeyse hemen hemen her otoparkta bu bariyer sisteminden bulunmaktadır. Güvenliğin yanında bu sistemler araçların geçiş kontrolünü de rahat bir biçimde sağlamaktadırlar.

 

En Uygun Bariyer Çözümleri Sunuyoruz

 

Nice Yapı ve Kapı Sistemleri olarak nice bariyer ekipmanlarının montajını yaptığımız sistemler elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik gövdeden oluşmaktadırlar. İç ve dış tüm ortamlarda güvenli bir biçimde bu sistemleri tercih edebilirsiniz. Üstelik bu bariyerlerin kol uzunluğu kullanacağınız alanın genişliğine göre farklılık gösterebilmektedir. Kol uzunluklarını yerinde tespit ettikten sonra en uygun boyutun kurulumunu yapmaktayız. İhtiyacınıza uygun en iyi çözümü size sunmaktayız. Otopark nice bariyer sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri sayesinde kullanıcılara oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Zaman Kontrol Sistemli Bariyerlerle Güvenliğinizi Artırın

 

Otopark bariyerleri ile havaalanlarında, holdinglerde, iş yerlerinde, iş merkezlerinde, plazalarda, sitelerde, yerleşim birimlerinde ve buna benzer her yerde yer alan otoparklarınızı Nice Yapı ve Kapı Sistemleri ile güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik bariyerlerimizin zaman kontrolü özelliği de mevcuttur. Bu sayede bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da kapanmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda nice bariyer tamiri servimizi arayabilirsiniz. Yine bariyerler parmak izli, yüz tarama sistemli ya da kartlı geçiş kontrol sistemleri ile beraber kullanılarak da rahatlık ve güven sağlayabilirsiniz. Yıllık veya aylık olarak nice bariyer tamiri ve onarımı hizmetlerimizden yararlanmak için periyodik bakım sözleşmesi yapmaktayız.

 

Çalışma Sisteminde Olası Güvenlik Önlemleri

 

Bariyerlerimiz aracın geçişi sırasında bariyer kolu üzerinde durması durumunda hareket sensörü ile çalışması engellenir. Başka hiçbir uzaktan kumanda ile kontrolü sağlanamaz. Araç geçişini tamamladığı zaman ise bariyer kolu kapanma işlemine devam etmektedir. Güvenliğin 0’e çıkarılmasını sensör kontrolleri sağlamaktadır. Bu ekstrem uygulamalar nice bariyer fiyatları içerisine dahildir ve ayrıca bir ek ödeme gerektirmez. Ayrıca acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş modu da bulunmaktadır. Herhangi bir doğal afet durumunda yangın, deprem gibi alarm durumlarında bariyer koluna uzaktan kumanda ile müdahale edilse bile komut işlememektedir. Otomatik olarak serbest geçiş sağlanmaktadır.

 

Bariyer sistemlerinde istenen besleme gerilimi şartlarını da sağlamaktayız. Değişik renk seçenekleri mevcuttur. Bu farklı renk seçenekleri ile de dekoratif bir görünüm sunan nice bariyer fiyatları bariyerin boyutuna, kullanıldığı yere, modeline göre farklılık göstermektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir