Bariyer Sistemleri

Nice Bariyer

Bariyer sistemleri her türlü kontrolsüz giriş çıkışların kontrol altında tutulması için en önemli  ve etkili çözümdür; araç bariyer sistemlerini ve gerekli olan yan aksamları nice türkiye olarak uygun fiyatlarımız ile temin edebilir ve satış sonrası destek kurulum desteği alabilirsiniz.

Nice türkiye ürünlerinde kaliteyi ön planda tutarken hesaplı ve uygun bariyer fiyatlarını da ön planda tutmaktadır.

Bariyer Sistemleri, Bariyer Sistemi, Otomatik Bariyer, Otopark Bariyer, Bariyer Kapı, Bariyer Fiyatları, Kollu Bariyer, Otopark Bariyer Sistemleri, otopark otomasyon sistemi, Otomatik Bariyer Sistemleri, otopark takip, plaka takip sistemi, Bariyer Kumandası, Şerit Bariyer, Ayaklı Bariyer ile ilgili detaylı bilgi için lütfen nice türkiye’ye ulaşınız.

Bariyer sistemleri ikiye ayrılmaktadır.

Bunlar;

Mantar bariyer

Nice türkiye  olarak özel üretim bir bariyer olan ve özel çelikler kullanılarak üretilir. Suikast bariyeri can ve mal emniyeti göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. Nice türkiye özel olarak üretilmiş ve  özel  olarak tasarlamış olduğu bu suikast mantar bariyer sistemleri tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır. Arma Tank mantar bariyer, 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu görevini sürdürmeye devam edecek şekilde dizayn edilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi ile çalışma sürekliliği 0’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür.

Kollu bariyer

Görsel anlamda estetik bir görünüşe sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip olan nice türkiye kollu bariyer sistemli ürünlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutup bu noktalarda güvenliği zirvede tutabilirsiniz.  Kollu Bariyerler kötü hava koşıllarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde geçiş tespit edilip araç geçişi sağlanana kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir. Kollu Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

Ayrıca bariyer sistemi mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Bariyer Sistemi Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Bariyer Sistemi hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Bariyer Sistemi Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Bariyer Sistemi satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Bariyer Sistemi ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Bir cevap

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir