Bariyer Sistemleri Araç Kontrol Ve Denetim Kolaylığı Sağlar

Bariyer Sistemleri Araç Kontrol Ve Denetim Kolaylığı Sağlar

 

Kullanımları kadar kurulumları da çok basit olan sistemlerdir. Nice Yapı ve Kapı Sistemleri teknik personeli en kısa zamanda bariyerleri yerlerin montajını gerçekleştirebilmektedir. Bariyerler, ikaz lambası ile bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi ile sürekli olarak yanıp sönen bir durumda kullanıcısına bilgilendirme yapmaktadır.

 

Kartlı ve Kumandalı Bariyer Geçiş Sistemleri

 

Bariyer sistemlerimiz kartlı ve uzaktan kumandalı geçiş kontrolleri sağlamaktadır. Belirli butonlarla kontrolleri sağlanan uyarı ikaz lambaları da mevcuttur. Kimi zaman bu ürünleri yay sayesinde anahtarla kontrol edebiliriz. Kurulumunu yapacağımız nice bariyer sistemleri otomatik olarak ya da el ile kontrol sağlayan sistemlerdir. Belirli kapasitelere sahip oldukları için akıllı sistemlerdir ve herhangi bir arıza durumunda nice bariyer tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Otomatik Bariyerler

 

Konutların ve işyerlerinin otoparklarının giriş çıkışlarının düzenini sağlamak adına otomatik nice bariyer butonları ve kolları ile müşterilerimize çağdaş çözümler sunmaktayız. Bir bariyerde aranan en temel ve ana özellik güvenli ve kontrol edilebilir olmasıdır. Arıza durumlarında teknik personelimizce nice bariyer tamiri hizmeti vermekteyiz.

 

Araç Kontrol ve Denetim Kolaylığı Sağlar

 

Otomatik bariyer sistemleri araç giriş çıkışının denetim altında tutulması gerekilen hemen her yerde kullanılabilir. Bariyerlerimiz genelde ev ve işyeri otoparklarında, villa ve sitelerin otoparklarında, alışveriş merkezlerinde, araç giriş çıkış notalarında kullanılmaktadır. Yine karayolları ve metro işletmeleri gibi resmi kuruluşlarda da otomatik bariyer sistemleri kurulumu hizmeti vermekteyiz. Kullanılacak alanın ve mekanın durumuna göre nice bariyer fiyatları farklılıklar gösterebilir. Bunun için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgisayar Destekli Otomatik Bariyerler

 

Otopark girişlerini denetim altına alabilmenin en etkili ve en pratik yolu otomatik olarak açılıp kapanan otomatik bariyer sistemi kullanmaktır. Dağıtılan kartlı ya da uzaktan kumandalı anahtar sistemi seçeneği ile yalnızca abonelerin, çalıştırabilecekleri otomatik bariyerden giriş çıkış yapmaları sağlanmış olmaktadır. Nice kartlı bariyer sistemleri ve uzaktan kumandalar bir tek kendi otomatik bariyer sistemini kontrol edebilecek özel şifreli güvenliğe sahiptirler.

 

Otoparkınızın otomatik bariyeri açabilmesi için aynı marka ve model bir uzaktan kumandaya sahip olması tek başına yeterli değildir. Firma olarak uzaktan kumanda cihazlarını yalnızca sizin otomatik bariyerinizi açıp, kontrol edebilecek biçimde programlarız. Kumandalar nice bariyer fiyatları içinde olup, ayrıca ek bir maliyet çıkartılmayacaktır.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir