Nice bariyer kolu

Nice Bariyer

Nice bariyer kolu

Kollu bariyer sistemlerinde bariyer aksesuarları olarak satışa sunulan Nice bariyer kolu geçişi sınırlandırmak istediğiniz 3 metrelik alanlardan 9 metrelik geniş alanlara kadar olan yerler için farklı seçeneklerini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Kapı otomasyonlarına farklı bir alternatif olarak özellikle toplu konut girişlerinde, otoparklarda, endüstriyel tesis ve fabrika girişlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bariyer sistemleri yoğun kullanımları garanti edecek entegre kol yapısı ile kullanım konforu sağlayacak.

İç ve dış mekan ayırt etmeden rahatlıkla ve uzun yıllar her mekanda kullanılabilecek olan bariyer sistemleri Nice bariyer kolu ile geçişin sınırlanmasına imkan tanıyacak. Aksesuar seçeneklerine entegre yapısında bariyer kolunun sağa ve sola monte edilebilen özelliği kullanımda rahatlığınızı ön plana çıkaracak. Her kollu bariyer sistemine uygun seçeneklerde kalite standartlarından ödün verilmeden Nice Türkiye garantisinde tasarlanan bariyer aksesuarı uzun ömürlü kullanımı ile estetik görünümü de beraberinde sunuyor.

Nice bariyer ürünleri arasında tercih edeceğiniz Nice bariyer kolu uzun yıllar kullanımlarda bile hiçbir deformasyona uğramadan estetik görünümü ile ilk günkü kullanım imkanını yıllar sonra da müşterilerine tanımaktadır. Aksesuar seçenekleri arasında bariyer perdelerinin de entegre edilebildiği kol yapısı yoğun kullanımlarda bile tüm ihtiyacınızı karşılamanıza yetecek.

Bariyer sistemlerine ek olarak siparişini vereceğiniz Nice bariyer kolu Nice yetkili servis personellerimiz tarafından kurulumu gerçekleştirilerek kullanımlarınıza kısa sürede hazır hale getirilmektedir. Kullanım talimatlarına uygun olarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bariyer kolu gece görüşü sağlayacak ışıklı rengi veya led aydınlatması ile güvenli kullanımı da beraberinde getiriyor. Ayrıca kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz konunun uzmanı Nice servis ekibi tüm soru ve sorunlarınızı stabil bir biçimde çözüme kavuşturuyor.