Nice Bariyer Servisi

Nice Bariyer

Günlük hayatımızda gerek konutlarımızda gerekse iş yerlerimizin giriş ve çıkışlarında kullanılanılan bariyer sistemlerinin, belirli periyotlarda zaman zaman bakımı yapılması gerektiği gibi bakımları yapılamadığı takdirde bariyer servis ve Nice Bariyer tamiri ve servisi ihtiyacı duyar. Türkiye’ deki kullanılan bariyerlerinde genellikle dar giriş ve çıkış alanlarında dönerken çarpma sonucu emniyet fotoseli bariyer gövdesinde hasarlar oluşur bu tarz darbelere karşı kalması durumunda kollu bariyer sistemlerinin iç redüktör yapısı anakartı hatta motoru bile hasar alabilir. Tam bu nokta ENGDOOR Yapı ve Kapı Teknolojileri siz değerleri müşterilerimize hizmet vermek için tam anlamıyla7/24 hazırdır.

Nice Türiye Nice Bariyer Servisi hizmetlerini ve tüm Bariyer tamiri konusunda uzman kadromuzla hızlı güvenlinir kesin çözümlerle hizmet vermekteyiz.

ENGDOOR Yapı ve Kapı Teknolojileri

Bft Türkiye ve Faac Türkye gibi tüm dünyada önde gelen 3 markanın istanbul bölge bayisi olduğunudan otomatik kapı sektöründeki Dünya devlerinin Mantar bariyer servislerini kollu bariyer servislerini otopark bariyerlerinin tamirini gerek yerinde gerekse kendi bünyesinde bakımını bariyer tamirini geçerleştirmekteyiz.

Nice Bariyer Servisi Tüm bariyerlerde genel oluşabilcek arzalar hemen hemen aynı arzalardır ve bu arzalardan birtanesi anakart arzası genellikle elektriksel diye tabir ettiğimiz voltaj hatalarından kaynaklana bilir bu durumda ENGDOOR bariyer tamiri konusunda size bir telefon kadar yakındır. bariyer servislerinde diğer karşılaştığımız arzalardan bir diğeri ise bariyer motoru ve iç dişli aksamıdır. Bunların sebebi ise genellikle kullanım şartlarına uygun ürünler kullanılmadığındandır. Dişli aksamı ise genellikle otoparklara kaçak giriş yapan yada yapmaya çalışan kişi yada kişilerin bariyer sisteminin kapıyken yukarıya doğru kolu zorlamasından gerçekleşir. Bu tarz durumlarda genellikle kollu bariyerinizin  redüktör gurubunu komple değişimini yapmaktayız.

Nice Bariyer Servisi