Nice Fotoselli Kapılar

emniyet-fotoseli

Fotoselli Kapılar her yapı çeşidi için normal özelliklerdendir. Evlerinizden, işyerlerinize; otellerden, hastanelere; marketlerden, alış veriş merkezlerine kadar hemen her yerde otomatik kapı kullanımlı alanlarda fotosellerde kullanılmaktadır.

Kolay geçiş sağlayan fotoselli kapı avantajı enerjiden ve zamandan tasarruftur. Kapıyı açmak yada kapatmak için aracınızdan inmeye gerek kalmıyor. Kapının geçiş alanına girdiğiniz an itibari ile sizi algılıyor ve kendiliğinden açılıyor.

Fotoselli Kapıların üzerinde bulunan flaşör lambaları da mevcuttur. Flaşör lambaları her hangi bir giriş-çıkış gerçekleştiğin de yanmaya başlar ve daha önceden ayarlanmış durumu ne ise kapı olduğu yerde kalır yada açılmaya başlar.

Ayrıca Fotoselli Kapılar mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Fotoselli Kapılar Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Fotoselli Kapılar hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Fotoselli Kapılar Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Fotoselli Kapılar Satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir