Nice Kumanda

Modern yaşam alanlarının her geçen gün artarak bireylerin konforunu maksimum düzeye çıkarması yaşam kalitesinin de yükselmesini sağlamaktadır. Evlerden iş yerlerine, endüstriyel tesislerden kamu hizmet binalarına kadar pek çok alanda otomatik kapı kullanımlarınızı Nice kumanda aksesuarı ile de çok daha işlevsel kullanabilirsiniz. Apartman ve site gibi alanlarda garaj kapılarında veya farklı amaçla kullanılan kapılarda geçiş imkanını çok daha konforlu hale getiren kumanda uzaktan kumanda alıcısı ile algılama mesafesi içerisinde kapı açma kapama işlemini aracınızdan inmeden pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Olumsuz hava şartlarında kapı açma kapamada hiçbir hava koşulundan etkilenmeden kapılarınızın otomatik bir şekilde tek tuşa dokunarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Estetik tasarımında kolayca elinizde tutabileceğiniz Nice kumanda anahtarlığa takılarak da taşıma kolaylığı sağlıyor. Kaliteli illeri sayesinde kullanım sıklığına bağlı olarak sık sık pil değiştirme sorunu da yaşamayacağınız kumanda modelleri aksesuar seçenekleri arasında ihtiyaçlarınıza iki ve dört kanallı alternatiflerle satışa sunulmaktadır.

Her türlü kapı mekanizması için farklı model seçenekleriyle satışa sunulan motorlar arasında kit ürünler içerisinde yer alan motor modelini tercih etmenizle motor modeline ek olarak aksesuar seçenekleri arasında da tüm kit ürünlerde Nice kumanda modelini bulabilirsiniz. Kit ürünler arasında tek fiyata sahip olacağınız aksesuar seçenekleri bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunulmasının yanında tercihimize göre tek olarak da en ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kalitesi ile hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar otomatik kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurabilirsiniz. Rolling kodlu teknolojide tasarlanarak kopyalanmasına imkan da vermeyen sistem zahmetsiz bir kullanım olanağında kapı açma ve kapamayla kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırıyor. Sizler de Nice Türkiye garantisinde imal edilen estetik tasarımlı aksesuar modelleri arasında kumanda siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir