Nice Kumandalar

Nice kumanda çeşitleri

Nice türkiye müşterilerine sağladığı geniş ürün yelpazasiyle en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de nice kumandalarıdır. Firmanın motor ve uzaktan kontrolle çalışan sistemlerinden olan uzaktan kumanda modelleri Vsu2, D modeli, DM modeli, L kumanda modeli, Çoklu kumanda modeli, Flo süper kumanda modeli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Nice kumandaları her bir tanesinin üzerinde bulunan tuşların şifreleri bir diğerinden farklıdır. Ergonomik yapısı ile kullanışlı olup yer kaplamayan özelliktedir.

Her biri uzaktan komuta edilebillir kumanda çeşitidir. El ile komuta edilebilen kumanda sistemleri; kepenk, panjur, bahçe kapıları, garaj kapıları bulunmaktadır. Kullanılan alıcılar her modelde değişkenlik gösterebilmektedir. Uzaktan kumanda sistemlerinde beslenme yapısı bulunmaktadır. Nice kumandaları istenen mesafeye göre ayarlanabilir çekiş gücü özelliği de bulunmaktadır. Kumandaların özellikleri kullanıldığı yerin durumuna ve mesafesine göre değişir. Yıllardan beridir ülkemizde uzaktan kumanda sistemleriyle satış ve servis hizmeti vermektedir.

Uzaktan kumanda modelleri hem zevkinize hem de ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Alıcı kartın motor mekanizmasına entegrasyonu ile uzaktan kumandadan gelen sinyaller doğrultusunda bariyer kolu sistem dahilinde sinyalleri alarak çalışma kabiliyeti göstermektedir.

Nice İstanbul servisi ekip üyelerinin her biri konusunda uzman deneyimli ekip kadrosudur. Her türlü sorunlarınız için bizlere ulaşın.

Ayrıca Nice kumandalar kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Kumandalar Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Kumandalar hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Kumandalar Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Kumandalar Satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir