NİCE ROBUS 600

nice yana kayar kapı motoru

Söz konusu kapı otomasyonları olduğunda Nice Robus 600 akla ilk gelen markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Her serisi ve modeli hayatı kolaylaştırmaya devam eden Nice’in en çok tercih edilen modellerinden biri olan Nice robus 600 yana kayar kapılar için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Kapı taşıma kapasitesine bakıldığı zaman 600 kiloya kadar kapı taşıma kapasitesine sahip olan bu kapıların yoğun kullanım gerçekleştirilen yerlerde de rahatlıkla kullanılabileceğinden emin olabilirsiniz.

Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olan Nice robus 600 O view ve solemyo sistemleriyle çalışmaya uygundur. Üstelik zengin aksesuar seçeneklerinin de eklenmesinin mümkün olması sayesinde fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. İşlevselliği ve uygun özellikleriyle maksimum seviyede hizmet alabileceğiniz bu motor, size rahat bir kullanım da sunmaktadır. Engel tanıma özelliğinin ve yavaş başlayıp yavaş durmasını da sağlayan bir özelliğinin bulunması bakımından bu seri kullanıcılarına büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Nice robus 600 230 V AC enerji girişine sahip olması, 515 W’lık güç ve 24 volt DC akımla rahatlıkla çalışabiliyor olması kullanıcılarına basit bir montajla birlikte rahat bir kullanım da sunmaktadır. Saniyede 31 cm kapı açılma hızına ve saatte 40 kez açılma sürekliliğine uygun şekilde tasarlanmış olan bu model sayesinde yoğun kullanımın gerçekleştiği alanlarda seri ve rahat bir kullanım gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Yana kayar kapılarınız için ihtiyacınız olan otomatik çalışma sistemine sahip olmanızı mümkün kılan Nice robus 600  sayesinde hem konforlu bir kullanıma sahip olabilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kapılarınızı açmak ve kapamak için konforunuzdan ödün vermek zorunda olmamak ve zaman kaybı yaşamamak için garaj girişlerinden site ve şirket girişlerine kadar her alandaki yana kayar kapılarınız için bu motorlardan faydalanabilirsiniz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir