Otopark Bariyeri

Nice Bariyer

Bariyer otomasyon sistemleri her türlü giriş-çıkışların kontrol altında tutulması için en etkili çözümdür; otopark bariyer sistemlerini ve gerekli olan yan aksamları nice türkiye olarak uygun fiyatlarımız ile temin edebilirsiniz. satış sonrası nice teknik servis departmanımızdan destek kurulum desteği alabilirsiniz.

Nice türkiye ürünlerinde kaliteyi ön planda tutarken hesaplı ve uygun bariyer fiyatlarını da ön planda tutmaktadır.

Nice; otopark giriş-çıkışların da hızlı ve güvenli geçiş yapmak için kollu bariyer veya mantar bariyer kullanılan otomatik bariyer sistemleri ile ile çalışıyor. Kollu Bariyerler zorlu hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabinli kaplaması ve güçlü motoru ile uluslararası standarda üretilmiştir.  Nice türkiye özel olarak üretilmiş ve  özel  olarak tasarlamış olduğu bu suikast mantar bariyer sistemleri tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır.

Ayrıca Otopark bariyeri  mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Otopark bariyeri Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Otopark bariyeri  hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Otopark bariyeri  Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Otopark bariyeri  Motoru satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Otopark bariyeri  ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir