Yana Kayar Kapılar için En Uygun Nice Robus 400

nice yana kayar kapı motoru

Daha çok ev, iş yerleri ve sitelerde karşımıza çıkan yana kayma özelliğine sahip kapıların kullanımını kolaylaştırma konusunda Nice robus 400 gibi kapı motorlarının kullanılması önem taşımaktadır. Otomatik yapıya sahip olan kayar kapılara ulaşabilmek için tüm kapınızı değiştirmenize gerek bırakmayan bu motorlar sayesinde tüm kapılarınızın aracınızdan inmenize gerek kalmadan açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Nice robus 400 Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş bir ürün olmakla birlikte pek çok alanda kullanılabilecek olması nedeni ile ilgi çekmektedir. Yoğun kullanım gerektiren yerlerde dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz Nice robus 400’ün dayanıklı yapısı sayesinde ağır kapılarda gerçekleşen sürtünme probleminin bile sizin için sorun oluşturmayacağını görebilirsiniz. Hatta 400 kiloya kadar ağır kapılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağmur, kar ve daha pek çok iklim koşuluna dayanıklı olan Robus 400 -20 ile +50 derece arasında rahatlıkla çalışabilmektedir. 6 farklı hız seçeneğinin olduğu Nice’ın robus 400 modelini saniyede 18 cm’den 34 cm’e kadar değişen hızlarda çalışabildiğini görebilirsiniz. Uzaktan kumanda vericisi sayesinde rahat bir kullanıma sahip olan bu yana kayar kapı motoru modelinin hassas kenar sensörlerine de sahip olması sayesinde kapı açma kapama işlemleri sırasında kapınızın zarar görmesini engelleyebilmeniz de mümkün olacaktır.

Uygun Nice robus 400 fiyatları ile edinebileceğiniz kapı motorlarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ise teknik servis hizmeti alabilmeniz de mümkündür. Ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerini sizin için gerçekleştiren bu servis hizmetleri sayesinde Nice robus 400’lerinizi çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha az kullanımın gerçekleştiği ve kapı ağırlığının ya da kanat uzunluğunun fazla olmadığı kapılar için Robus 400 yeterli kaliteye sahip olması nedeni ile kullanım kolaylığı da sağlayacaktır.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir