Cezaevi Bariyeri

Nice Bariyer

Nice Cezaevi Bariyeri olarak ihtiyaçlar doğrultusunda tasarımlar üretmektedir.  Cezaevi Bariyeri denilince önerilen sistemler road blocker, kollu ve mantar bariyer akla gelmektedir.

Road Blocker

Kötü amaçlı araç girişlerini engellemek amaçlı yekpare sistem tercih edilir ve hidrolik sisteme göre dizayn edilmiştir. Can güvenliğinizi emniyet altına almak adına kullanılır.  Bu sistem kontrol paneline bağlı olarak oranlar değişmektedir. Yerden yüksekliği açık halde iken 60 cm dir.

Emniyet amaçlı fotosel ve araç algılayıcı sistemler kullanılabilir.  Mikroişlemci yapısıyla farklı entegre sistemleri tanıtılabilir.

Mantar Bariyer

Nice türkiye  olarak özel üretim bir bariyer olan ve özel çelikler kullanılarak üretilir. Suikast bariyeri can ve mal emniyeti göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. Nice türkiye özel olarak üretilmiş ve  özel  olarak tasarlamış olduğu bu suikast mantar bariyer sistemleri tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır. Arma Tank mantar bariyer, 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu görevini sürdürmeye devam edecek şekilde dizayn edilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi ile çalışma sürekliliği 0’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür.

Kollu bariyer

Görsel anlamda estetik bir görünüşe sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip olan nice türkiye kollu bariyer sistemli ürünlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutup bu noktalarda güvenliği zirvede tutabilirsiniz.  Kollu Bariyerler kötü hava koşıllarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde geçiş tespit edilip araç geçişi sağlanana kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir. Kollu Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

Ayrıca Cezaevi Bariyeri kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Cezaevi Bariyeri Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Cezaevi Bariyeri hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Cezaevi Bariyeri Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Cezaevi Bariyeri satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Cezaevi Bariyeri ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Nice Türkiye Servisi

Nice Türkiye Servisi

 

Bir cevap

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir