Seksiyonel Kapı Motoru

Seksiyonel Kapı Motoru

Seksiyonel kapılar panel sistemleri kullanarak oluşturulmaktadır.  Seksiyonlar yan duvarlara yada tavana monte edildikten sonra bu paneller üzerinde hareket ederek tavana doğru katlanabilen modellerdir. Dikey olmak şartı ile seksiyonel kapılar, her iki yandan da boşluk bırakacağı için yer işgali ortadan kalkmış olacaktır.

Seksiyonel kapılarr özel yaşam alanların da garaj, depo, otopark, galeri gibi alanlarda daha çok rastlamak mümkündür. Buradaki kullanım amacı düşünüldüğü gibi istenmeyen giriş çıkışları engellemek amacıyla hızlı ve etkili çözüm olan seksiyonel kapı tercihleridir.

Bu seksiyonel kapının en önemli özellikleri şöyledir.

1-Yukarı doğru toplanan ergonomik yapısı ile dar kullanımlı alanlarda yerden kazanım yapmasıdır.

2-El ile motor uygulamasından kullanım rahatlığı sağlamak amacıyla yay ile üretimler yapılmaktadır.

3- Sanayi tipli büyük seksiyonel kapılar kullanımı açma kapama butonu  ile sağlanmaktadır.

Bu kapılar hem otomatik hem de manuel olarak kullanıma uygundur. Gündelik yaşamda kullanılan kapı modelleri 3 farklı mekanizmaya sahiptir.  Seksiyonel kapının düzgün çalışabilmesi için azami sınır 50 cm’lik duvar krişine gerek vardır. Kriş bulunmayan sanayi ve iş yerlerinde  suni bir kriş oluşturulabilir ve kapı mekanizma alanı sağlanabilmektedir. Güncel olan mekanizma sistemleri dışında azami ekipman ve giyotin sistemi seksiyonel kapı modelleri için en uygun mekanizma çeşitidir.

Bu bilgiler dışında gerçekleşebilecek halat kopması kazası ve parçaların kırılması ile güvenlik sistemine sahiptir. Bu sayede iş güvenliği sağlanmış olur.

Kullanılan seksiyonel kapılar için tasarlanmış acil çıkış bölümü de vardır. Fakat bu sistem gerçekleştirilirken kapının yük gücü azaltılmayacak şekilde kesilmesi gerekir.

Ayrıca Seksiyonel kapılar motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Seksiyonel kapılar Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Seksiyonel kapılar hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Seksiyonel kapılar Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Seksiyonel kapılar satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir