Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Bariyer

Otomatik Kapı ve Otomatik Kapı Motorlarının tartışmasız ismi Nice Türkiye, Bariyer Sistemleri ile de aynı kaliteyle hizmet sunuyor.

Nice Bariyer Sistemleri, Avrupa’nın yanı sıra yıllardır ülkemizde de satış ve yaygın servis ağı ile tercih ediliyor.

3 metreden 9 metreye kadar kol uzunluğu, yoğun kullanıma uygunluğu, sıkışma emniyeti, güvenlik sistemleri, kol kırma ile bağlanabilme niteliği, acil stop çıkışı, otomatik geçiş sistemleri (OGS), kartlı geçiş sistemleri (KGS) ve hızlı geçiş sistemlerine (HGS) imkan vermesi, serbest geçişler için metal kütle sensörü uyumluluğu Nice Bariyerlerin seçilme nedenlerinden.

Kollu Bariyer, WIDES, WIDEM ve WIDEL seri ve modelleriyle ihtiyacınıza ve bütçenize uygun seçenekler sunuyor. Elektrik kesintilerine karşı elle müdahale imkanı sağlayan manuel anahtar geliştirilmiştir, akü desteği de mevcuttur. Flaşör sayesinde açılıp kapanma esnasında uyarı verir. Emniyet fotoseli, yabancı cisimlere duyarlıdır. Ürün, olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Türkiye distribütörü ve Türkiye bölge bayisi aracılığı ile ülkemizde hizmet veren İtalyan firma Nice ürünlerinin montajı da kolaydır. Kurulum aşamasının ardından kullanma sürecinde de Nice ürünleri kolay alışılabilecek özelliktedir.

Nice Bariyer, ürünün bakım, onarım, tamir gerektiren durumlarında da müşterilerine tecrübeli, donanımlı personelleri ile destek sağlıyor. Bariyerler hakkında varsa soru işaretlerinizi gidermek, daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. İlgili müşteri hizmetleri ile Nice Servis sizlerin 7/24 yardımcısı olacaktır.

 

 

Bir cevap

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir