Nice Yetkili Bayi ve Servis

Nice Türkiye, otomatik kapı ve bariyer sistemlerinde uluslararası mecrada zirve isim olan ve ülkemizde de müşterilerinin referansı ile büyüyüp adını hem güven hem kalite ile duyuran ünlü İtalyan markadır.

Kayar kapı motoru

Yana kayar kapınız mı var? Sizi rahat ettirecek, daha modern, oldukça hızlı ve elbette güvenli bir sistem için doğru adrestesiniz. 400 kg’dan 3500 kg ağırlığa kadar olan sürgülü kapılara uygulanabilen motorlar, son teknoloji sistemleri ile tasarlanıp üretilmiştir.

ROX 600, ROBUS 400, RUN 1500, TUB 3500, ROX 1000, ROBUS 600, RUN 1800, THOR 1500, ROBUS 1000, RUN 2500, RUN 2500I sürgülü kapılar için geliştirilmiş farklı ağırlık ve uzunluktaki kapılara, kapının ne kadar açılıp kapanacağı da göz önünde bulundurularak uygulanan modellerdir.

Dairesel Kanatlı Kapı Motorları

Kanatlı kapılar için de ünlü marka, doğru seçim. Konut, toplu konut, villa, ticaret merkezleri vb. alanlarda hem işlevselliği hem dekoratif niteliği ile sıkça tercih edilen bu türdeki kapılar, hızlı motorlar ile artık hem daha pratik hem daha emniyetli hem daha şık. Kanat uzunluğu 1.8 metreden 7 metreye kadar olan dairesel kapılar için geliştirilen modeller ise TOONA 4005, TOONA 5016, TOONA 4006, TOONA 4024, TOONA 7024, TOONA 5024, WINGO 3524, WINGO 2024, WALKY 2024, WALKY 1024, HYPPO 7005, X-METRO 2124, TOO 4500, TOO 3000 olarak sıralanabilir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Motorları

Hızlı PVC kapı

Aracınıza dost aynı zamanda belki ailenizin depo alanı garajınızdaki kapı, neden daha kullanışlı olmasın? Otomasyon sistemlerinde kolay ve ekonomik çözümlerin tam merkezindesiniz. Aracınız artık sıcak, soğuk, yağışlı, rüzgarlı hava şartlarına ve art niyetli kimselerin zararlarına karşı, garaj kapısı motorlarının güvenliği garantileyen sistemleri ile daha korunaklı. SPIDO, SOON, SPIDER, SPINBUSKIT 21, SPINBUSKIT 22, SPINBUSKIT 23 modelleriyle seksiyonel kapı motorları ve HYPPO 7100 modeli ile akordeon kapı motorundan uygun olanı, giriş çıkış alanının boyutları ile kullanım sıklığı değerlendirilerek kapıya monte edilir.

Endüstriyel Kapı Motorları

Endüstriyel mekanların giriş çıkışlarında yaya akışının hızlı sağlanamaması ve emniyet kaygısına son. Otomatik sistemler, zamandan kazandırırken konfor sunar. Özellikle fabrika giriş çıkışları ile depo giriş çıkışlarında kullanımı yaygın olan seksiyonel kapılar için SD MOTOR, hızlı PVC kapılar için HDF ve HDFI MOTOR, endüstriyel kepenkler için RD MOTOR idealdir.

Fotoselli Kapı Motorları

Işık algısı ile hareket eden, başta iş merkezlerinin vazgeçilmezi fotoselli kapılarda da MICOMDOOR, ML 14 destekçiniz.

Santral Kepenk Motorları

RONDO ile GIRO… Bu teknoloji harikası ürünler 130 kg’dan 340 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahip modelleriyle kepenklerin tamamlayıcısı. Kilit vurma, kaldırma, indirme derdine siz de son verin, rahat edin.

 

Bariyer Sistemleri

Ya lazım olan bariyer ise… Yine rahat olun, işi uzmanına bırakın ve kumandanın tek tuşu ile geçiş alanlarınıza müdahale etmenin konforunu yaşayın. Araç giriş çıkışlarının kontrollü olarak sağlandığı yollar, otoparklar, garajlar ile toplu konut girişleri vb. alanlarda yardımcınız olan kollu bariyerler hizmetinizde. WIDE serisi modelleri WIDE S, WIDE M, WIDE L ile BAR serisi modelleri S BAR, M3 BAR, M5 BAR, M7 BAR, LBAR nitelikli motorlarıyla iş başında.

Kit Ürünler

Nice’ın, son kullanıcılarına sunduğu fiyatlar da fark meydana getirir. Bütçe zorlamayan fiyatlar, ürün setleri ile daha da uygun hale gelir. Kampanyalar da markanın avantajlı hizmetlerindendir. Ürün setlerinde, yana kayar bahçe kapısı motorları için ROBUS 400 KIT, ROX 600 KIT, ROBUS 600 KIT, ROX 1000 KIT, THOR 1500 KIT; dairesel bahçe kapısı motorları için X METRO 2124 KIT, TOO 3000 KIT, WINGO 3524 KIT, TOO 4500 KIT, WINGO 2024 KIT, WALKY 2024 KIT ürünleri kazanım sağlar.

Motor Aksesuarları ve Yedek Parça

Programlama cihazı, kremayer dişli, kablolu anten, soketli alıcı, batarya, flaşör, harici alıcı, kumanda, pilli fotosel, bluebus fotosel, plastik kremayer dişli, kablosuz anten, duvar tipi elektrikli kilit, yer tipi elektrikli kilit, kontrol ünitesi, içten manuel alma mekanizması, anahtarlı şalter ve manuele alma mekanizması, manuele alma halat kiti, şarj ünitesi, şarj kartı, sticker, bariyer kolu, çatal ayak, saçak, kol kırılma aparatı, fitil, baston ayak, kol birleştirme aparatı, kol bağlantı aparatı, akü şarj kiti, spido konsol, spido konsol zinciri, kablosuz şifre paneli, kablolu şifre paneli, şifreli panel dekoder, 48’lik boru için adaptör, 240 mm kasnak için adaptör, ikiz motor için ek motor, otomatik kontrol ünitesi, sprial kablo, TMBOX sensör kutusu, TMF optik sensör, kablo, otomatik invertör kontrol ünitesi, mekanik kablo, bluetooth programlama cihazı motorların yanı sıra geliştirilen ürünlerdir.

Yedek parça listesi de oldukça kabarıktır ve müşteriler, ürünlerin kullanım aşamasında gerektiğinde bu aparatlara kolaylıkla erişebilmektedir. Fren balatası, batarya kutusu, switch yayı, kol takımı, dişli seti, bariyer yayı, trasmisyon mili, bağlantı demiri, kapak, zincir, kayış, zincir gergi aparatı ilk akla gelenler olsa da pek çok yedek parça, kalite ile piyasaya sürülmüştür.

Yaygın Yetkili Servis Ağı

Ürünlerin tercihinde göz ardı edilmemesi gereken önemli etkenlerden biridir teknik destek imkanı. Profesyonel çalışanların eliyle kaliteli malzeme kullanılarak motorlu sistemlere müdahale ediliyor olması, kullanıcılara güven vermektedir.

0 (212) 451 20 34 numarasından bizimle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanız, en kısa sürede uzman ekibin adresinizde bulunması için yeterli olacaktır.

Güçlü referansları, ünlü markanın ürünlerinden tüm özellikleriyle memnun kalacağınızın garantisidir. Kapı gibi kapılar ve anları size bırakan hızlı motorlar için siz de Nice’ı seçin.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir