Nice dairesel kapı elektrikli kilit

Nice bariyer motoru

Dairesel kpı kullanımını tercih ettiğiniz her alanda kullanım konforu ve güvenlik sağlayacak Nice dairesel kapı elektrikli kilit aksesuar modeli ile tüm ihtiyaçlarınızda güveni ön plana çıkarabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçları gözetilerek kapı otomasyonlarının yanı sıra kapı otomasyonlarını çok daha işlevsel ve pratik kullanıma hazır halde sizlere sunan Nice Türkiye zengin aksesuar seçenekleriyle de ihtiyaçlarınıza işlevsel alternatifleri bir arada sunmaktadır.

Elektromekanik motor teknolojisinde dairesel kapı motorlarıyla entegre bir yapıda bir arada sunulan Nice dairesel kapı elektrikli kilit seçenekleri kapı mekanizmasının ağırlığı ve kanat uzunluğuna göre çeşitlenmektedir. Hareket sınırlayıcı versiyonlarının da ihtiyaca uygun bir model olarak sunulduğu ürün seçenekleri uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınız için Nice servis garantisinde kullanımlarınıza siparişleriniz sonrası hazır hale getirilebilmektedir.

Kolay kurulumu ve basit montaj imkanında siparişlerinizin hemen ardından Nice yetkili servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ürünün alüminyum gövdesi ve daha uzun ömürlü kullanım için tamamı ile 2 kat boyalı olması sorunsuz kullanımlarınızda estetik görünümüyle de güveninizi kazanacak.

Maksimum emniyet sağlayacak kapasitede güvenli kullanımlar için rahatlıkla tercih edebileceğiniz Nice dairesel kapı elektrikli kilit kanatlı kapıların her modeline uygun seçeneklerle ihtiyaçlarınıza hitap ediyor. Kurulum kolaylığında yere yakın alçak montaj imkanı yatay kablo çıkışı ile kolaylıkları da beraberinde getiriyor. Ayrıca pek çok aksesuar seçenekleriyle de entegre bir yapı sergileyecek şekilde tasarlanan ürün modeli bu sayede kapı otomasyonlarınızı çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanımlarınıza imkan tanıyabilmektedir. Kapı otomasyonlarının yanı sıra farklı ihtiyaçlarınız için tercih edeceğiniz Nice bariyer geçişi sınırlandırmak istediğiniz her alan için uygun seçenekleri beğeninize sunmaktadır. Dilerseniz otomatik kapı ve bariyer sistemlerinin yönetimini Nice kumanda farkı ile elinizde bulundurabilirsiniz.

 

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir