Döner kapılar

Yoğun insan trafiği olan bina girişlerinin pratik bir çözümü olarak otomatik döner kapı tüm ihtiyacınızı güvenle karşılamanızı sağlayacak. Kullanıcı dostu çözümleriyle mimaride fonksiyon ve estetiği düşünenler için tasarlanmış kapı modelleri otomatik kullanımların yanında manuel kullanımlar için de tasarlanmış özelliktedir. Binalara zengin bir görünüm sağlaması ile yüksek teknolojide tam ve yarı otomatik, manuel, seçenekleriyle her müşteri ihtiyacına hitap eden kapı seçenekleri kullanımda konforu da beraberinde getirmektedir.

Isı, ses ve toz izolasyonu sağlaması ile hava koşullarından binanın etkilenmesinin önüne geçen döner kapılar otomatik kapı otomasyonunda üstün mekanizması sayesinde geçişte akıcılığı sağlamaktadır. Enerji tasarrufuna da imkan tanıyan döner kapı modelleri motor mekanizması ile otomatik kullanımlarda kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametresinin ayarlanmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca güvenlik ve emniyet sistemi sağlayacak tüm aksesuar seçenekleriyle de kullanım konforunu maksimum düzeye çıkarabileceğiniz aksesuarlarda uygun aksesuar seçenekleriyle rahat ve konforlu bir kullanım olanağı bulabilirsiniz.

Yüksek kapasitesi ve güvenlik kapasitelerine uygun seçeneklerinde 2,3 ve 4 kanatlı olmak üzere geniş bir uygulama alanı bulunan döner kapılar özellikle alışveriş merkezlerinde market arabalarının veya engelli vatandaşların tekerlekli sandalye ile geçişlerinde büyük kolaylık sağlayabilmektedir. Otomatik kullanımlarda seri bir şekilde durmaksızın dönen kanatların geçiş için uygunluğunun yanında manuel kullanımlar için kapı kanadının insan gücüyle itilmesi ile geçiş kolaylığı sağlanabilmektedir.

Her ölçüde tasarlanarak mimari tasarımların tüm projelerine uygun olabilecek kapasitede müşteri ihtiyaçlarını hem zevkine göre hem de ihtiyaçlarına göre cevaplandıran döner kapı farklı markaların birbirinden özel tasarımları ile firmamızda satışa sunuluyor. Otomatik kapı sistemlerinde öncü markaların en ekonomik fiyat avantajlarında satışa sunulduğu döner kapılar ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak beğeninize sunulmaktadır. Tercih ettiğiniz döner kapı mekanizmasına uygun yedek parça ve aksesuar seçenekleriyle de güveninizi kazanacak alternatifler en uygun fiyat koşullarında satışa sunulmaktadır.

Kullanımda insan trafiğinin yoğun olduğu alanlar için büyük avantaj sağlayacak döner kapılar hava şartlarının maksimum düzeyde iş ve dış mekanlar olarak etkileşiminin önüne geçecektir. Güvenli kullanımlarınıza karşılık her türlü emniyet sisteminde yangın ve alarm sistemleriyle de uyumlu bir çalışma sergileyecek olan kapılar güveninizi kazanacak. Hava alanı gibi yerler için iç ve dış hat yolcularının kesiştiği noktada her yolcunun yalnızca kendi güzergahında ilerlemesini sağlayan döner kapılar otel gibi büyük işletmeler için girişlerin zengin duruşuna imkan tanıyarak prestij kazandırmaktadır.

Yapılarda yoğun insan trafiğine uygun olarak sürekli kullanımlar için tasarlanmış otomatik ve manuel döner kapılar uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza şık ve estetik görünümüyle imkan tanımaktadır. Motor mekanizması ile otomatik kullanımlar için çalışma parametrelerinin ayarlandığı seçeneklerde yoğun kullanımlarınız için motor mekanizması performansından ödün vermeden uzun yıllar kullanım olanağı sağlayabilmektedir. Herhangi bir güç kesintisi yaşansa dahi kullanım olanağı bulabileceğiniz döner kapılar fonksiyonel kullanımında aksesuar seçenekleriyle entegre bir yapı sergilemektedir.

Mimari projelerinize uygun olarak istenilen ölçülerde tasarlanabilecek olan döner kapılar için siparişlerinizi düşünmeden verebilirsiniz. Sektörde uygun fiyatı ile dikkatinizi çekecek olan birbirinden farklı marka alternatifinde sınırsız döner kapı seçeneği tüm ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacak. Döner kapı için siparişlerinizi vermenizle birlikte kısa sürede ihtiyacınıza uygun olarak kalite standartları çerçevesinde tasarlanan kapı mekanizması yetkili servis ekibi tarafından kurulumu sağlanarak kullanımlarınıza kısa sürede hazır hale getirilmektedir. Güvenli ve uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınız için kullanım bilgisinin de aktarıldığı güler yüzlü hizmetlerde konunun uzmanı personellerden alacağınız yetkili servis hizmeti de memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak. Ayrıca döner kapılar için ürünün satış sonrası yetkili servis hizmetlerinin yanında servis hizmetlerinden de faydalanmanız mümkün olacak. Olası bir arıza veya aksaklık durumunda hemen iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacağınız servis ekibi ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanızı sağlayacak.

İşlevsel özellikleriyle sorunsuz kullanımlarınıza en uygun alternatiflerle tasarlanan döner kapılar yoğun insan trafiği olan binalar için ideal bir çözüm olacak. Sizler de fazla düşünmeden bütçenizi zorlamayacak uygun fiyat avantajlarından tek seferde faydalanarak uzun vadede döner kapıları kullanım olanağı bulabilirsiniz. Farklı ölçülerde birbirinden farklı model seçeneğiyle döner kapılar her binanın ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde tasarlanabilmektedir. Güvenli ve güvenilir kullanım için döner kapıları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir