Nice era kumanda

Nice kumanda çeşitleri

Aksesuar seçenekleri arasında yay ve otomasyon sistemleri için tercih edeceğiniz Nice era kumanda ergonomik tasarımı ile şık bir görünümü de beraberinde getirmektedir. Bütçenize uygun fiyat avantajlarında otomatik kapı mekanizmaları için uzaktan yönetimi elinizde bulunduracağınız kumanda modeli ile tek tuşa dokunarak hiçbir hava şartından etkilenmeden kapılarınızın açılmasını veya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına hitap eden seçeneklerde Nice Türkiye garantisinde tercih edeceğiniz otomatik kapı mekanizmaları için yedek parça veya aksesuar ihtiyaçlarınızı da güvenle karşılayabilirsiniz. Uzun yıllar kullanımlarınıza imkan tanıyacak sağlamlıkta ve kalitede aksesuar ürünleri için Nice kumanda rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlayacak.

Nice era kumanda iki kanallı bir kumanda modeli olup kopyalanması mümkün olmayan Rolling kod ile programlanmıştır. Farklı alıcılarla kolayca tanınabilen kumanda alıcısı 58*86*33mm boyutlarındadır. Kullanım talimatları dahilinde pil ömrü uzun olan ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz Nice era kumanda kapı mekanizmalarında tercih edilebildiği gibi farklı ihtiyaçlarınız için tercih ettiğiniz Nice bariyer modelleri için de kullanımlarınıza imkan tanımaktadır.

 

Evlerde, iş yerlerinde veya endüstriyel tesis gibi alanlar için otomatik kapı kullanımını tercih ettiğiniz her üründe tercih edebileceğiniz Nice era kumanda için siparişleriniz sonrası Nice yetkili servis hizmetlerinden de faydalanarak montajının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Konunun uzmanı personeller tarafından gerçekleştirilen montaj sonrası kullanım talimatlarının bilgisinin de aktarıldığı hizmetlerden kalıcı bir memnuniyet duyacaksınız. Algılama mesafesinde tek tuşa dokunarak hiçbir hava koşulundan etkilenmeden kapılarınızın kumanda ile açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Kumandanızı kullanımlarınız sırasında olası bir problemle karşılaşmanız durumunda Nice servis hizmetleri için çağrı merkezimizle iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınızı stabil bir biçimde çözüme kavuşturabilirsiniz. Nice era kumanda sorunsuz kullanımlar için tasarlanmış aksesuar ürünleri olarak bütçenize uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir