Nice Emniyet Fotoseli

emniyet-fotoseli

Bir güvenlik sistemi olarak yay ve otomasyon sistemlerinde otomatik kapılarınız için tercih edeceğiniz Nice emniyet fotoseli tüm Nice ürünleri için tercih edilecek bir aksesuar modelidir. Bahçe kapısı motorları, branda kapılar, kepenk kapıları, seksiyonel kapılar ve çok daha fazlası için uygun fiyat avantajlarında tercih edeceğiniz fotosel seçenekleri tercihe göre Nice bariyer modelleri için de kullanılabilmektedir. Montajının yapılması sonrası sisteme bağlı olduğu ana kart ile iletişime geçerek kapı mekanizmasının durması ve ters yönde hareket etmesi çarpma emniyet sistemi olarak da güveninize kalıcı bir itimat sağlayacak. Kapı mekanizmasının kapanması sırasında fotosel önünden geçmeniz mevcut güvenliği iki katına çıkarmaktadır.

1 ile 10 metrelik menzillerde kullanılabilen Nice emniyet fotoseli su geçirmez özelliği ile güvenliği de maksimum düzeye çıkararak uzun yıllar sorunsuz çalışma performansı sergilemektedir. Güneş ışınlarından etkilenmeyen özelliğiyle güvenliği maksimum düzeye taşıyan sistemin kullanımı pratikliği de beraberinde getirmektedir. Nice Türkiye garantisinde siparişini vereceğiniz emniyet fotoseli bütçenize uygun fiyat avantajları ile de dikkatinizi çekecek. Güvenliği maksimum düzeye çıkaran sistemde yaşam alanlarında veya endüstriyel tesislerde kullanım olanağı bulacağını Nice emniyet fotoseli olası hırsızlık risklerine karşı da önleminizi almanızı sağlayacak.

Aksesuar seçenekleri olarak kit ürünler dahilinde tek fiyat politikasında çok daha uygun fiyatlara gelecek olan set içeresindeki ürün satış sonrasında firmamız garantisinde Nice yetkili servis hizmetlerinden de faydalanmanızı sağlamaktadır. Siparişleriniz sonrasında konunun uzmanı servis ekibi tarafından kısa sürede montajlanarak kullanımlarınıza hazır hale getirilen Nice emniyet fotoseli servis imkanında da memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak. Ayrıca arıza ve bakım ihtiyaçlarınız için Nice servis hizmetlerinde de konunun uzmanı servis ekibinin vereceği hizmetlerde tüm soru ve sorunlarınızı geride bırakacaksınız.

2 cevap

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir