Nice Robus 1000

nice yana kayar kapı motoru

Bahçeli evlerin bahçe kapısında, apartman ve site gibi toplu halde bulunan konutların girişlerinde ve endüstriyel tesis girişlerinde kullanılan yana kayar kapılarda kullanacağınız Nice robus 1000 ile 1000 kg’lık kapıların bile rahatlıkla açılıp kapandığını görebilmek mümkündür. Bu motor modelinin tüm yana kayar kapılarınız için otomatik açma kapanma ihtiyacınızı ortadan kaldırabilecek seviyede olduğundan emin olabilirsiniz.

Yavaş başla ve yavaş dur komutlarının da bulunduğunu görebileceğiniz bu ürün güvenli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Güvenliğiniz için tercih edebileceğiniz otomatik kapı sistemlerinden biri olan Nice robus 1000’in engel tanıma özelliğinin de olması sayesinde can ve mal güvenliği konusunda kullanım sırasında oluşabilecek sorunlardan da kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Engel tanıma özelliği sayesinde bu motor kapının çalışmasını durdurarak ters işleme geçmesine olanak sağlayacaktır.

Sahip olduğu kontrol ünitesi üzerinde bulunan çalışma parametreleri sayesinde Nice robus 1000’lerde ayarlamalarınızı rahatlıkla yapabilmeniz mümkündür. Çeşitli aksesuar seçeneklerinin entegre edilmesini mümkün kılan yapısıyla beraber O view ve Solemyo sistemlerini de bu motorlarda rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Kendi fotoseli dışında başka bir fotoselle çalışmayan bu motor PS 12544 opsiyonel bataryayla çalışmaktadır. Bu özelliklerine ek olarak bu motor sistemi 6 kademeli hız ayarı ile de kullanıcılarına büyük bir rahatlık sunmaktadır.

Saatte ortalama 50 kez çalışma sürekliliğine sahip olan Nice robus 1000 motorlar sayesinde kapılarınızın açılıp kapanma hızı saniyede 28 cm olacaktır. Basit bir montaj işlemi sayesinde rahatlıkla kapılarınıza monte edilebilecek olan bu motorların rahat bir kullanım imkânı sağladığından emin olabilirsiniz. Tasarımı ile büyük bir rahatlık sağlayan bu motorlar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilmeniz ve güvenli alanlara kavuşabilmeniz mümkündür. Üstelik her bütçeye uygun fiyatlarla bu motorları edinebilir ve uzun yıllar yana kayar kapılarınızda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir