Nice robus 500 Hs hızlı seri motor

Söz konusu güvenli ortamlar yaratmak olduğunda özellikle araç ve bahçe girişleri konusunda dikkatli çalışmalar gerçekleştirmenizin sizin için çok daha faydalı olacağından emin olabilirsiniz. Nice robus 500 Hs hızlı seri gibi bahçe ve garaj kapılarında kullanmaya uygun olan otomatik sistemler sayesinde hem güvenli ortamlar oluşturabilir hem de zaman tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz. Araç giriş ve çıkışlarınız sırasında kapı açıp kapama sorunu ile uğraşmamak adına Nice’ın bu yana kayar kapı motoru modelinden faydalanmanız yararınıza olacaktır.

En yüksek düzeyde zaman tasarrufu gerçekleştirmenize olanak sağlayan Nice robus 500 Hs hızlı seri motor modeli sayesinde özellikle 500 kilo ağırlığında bulunan kapılarınızın taşıma sorunu yaşamaksızın açılmasını sağlayabilmeniz mümkündür. Yoğun kullanım gerçekleşen alanlarda bile yüksek verim alabileceğiniz Nice’ın bu serisi sayesinde araç giriş çıkışlarının çok daha kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Nice robus 500 Hs hızlı serisinin sahip olduğu kontrol ünitesi üzerinden 6 kademeli hız ayarlanabilir özelliği ile istediğiniz hızda çalışma imkânı sunduğunu görebilirsiniz. Üstelik engel tanıma özelliği sayesinde yana kayar kapılarınızın açılma ve kapanma işlemleri sırasında herhangi bir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Önüne bir engel çıkan kapınızın hareketini durduracağını ve tersine işlem gerçekleştirerek oluşabilecek herhangi bir zararın önüne geçileceğini görebilirsiniz.

Bu özelliklerinin yanı sıra Nice robus 500 Hs hızlı serisinde enkoder kontrolü yavaş başlama ve yavaş durma gibi özellikler de bulunmaktadır. Bu sayede açma kapama işlemleri sırasında ani hareketlilik nedeni ile herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Bluebus, O view ve solemyo sistemleri ile birlikte de çalışabilen bu seriyi 12 metrelik kanat uzunluğuna sahip kapılarınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış hava koşullarına bile dayanıklı yapısı ile bu model size uzun ömürlü kullanım imkânı da sağlayacaktır.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir