Yana Kayar Kapı Motoru

nice spin garaj kapısı motoru

Yana Kayar Kapı Motorları genellikle bahçe kapılarında ve garaj kapılarında kullanıma uygun olmaktadır. Motorun içindeki kart ünitesi sayesinde, bu motorun dişlileri hareket vermesi ile ortaya çıkmış mekanizmaya yana kayar motor deniliyor. Yana kayar kapısının iki başında fotoseller bulunur. Bu fotoseller sayesinde kapıdan geçen araç veya insan olduğunda bu giriş-çıkışı algılar dolayısıyla kapı kapanmamış olur. Bu işlem motor içindeki kart ünitesinden swicler ile ayarlanabilmektedir.  Yani kapıdan bir geçiş gerçekleştiğinde  fotoseller algıladıktan hemen sonra kapı açılmaya gidebilir, yada olduğu yerde kalmaya ayarlanabilir. Fotoseller üzerinde giriş-çıkış gerçekleştiğin de yanıp sönen flaşör lambalar bulunmaktadır.

Yana Kayar Kapı Motoru seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Bunlar;

  • Kapının kullanıcı sayısı
  • Kapının ağırlığı
  • Kapının uzunluğu
  • Uzun ömürlü olması
  • Sabit veya hızlı yana kayar kapı motoru

Eski kapılara kayar kapı motoru için kontroller yapmak gerekmektedir. Kayar kapıyı elle kolayca ileri geri hareket ettirilebilmelidir. Eğer kayar kapı kolayca elle hareket etmiyorsa , kayar kapının tekerlerine ve rayına bakılmalıdır. Yana kayar kapı tekerleri değiştikten sonra veya ray tamir edildikten sonra Yana Kayar Kapı Motoru uygun bir yere kaynatılarak veya vidalanarak montaj edilebilmektedir.

Kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Yana Kayar Kapı Motoru Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Yana Kayar Kapı Motor hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Yana Kayar Kapı Motor Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Motor Satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir