Zincirli Garaj Kapısı ve Çekme Motorları

nice spin garaj kapısı motoru

Günde onlarca kez açılan kapı sistemlerine oranla risk analizi yapılırsa birkaç kez çalışan sistemlere göre daha az riske sahip olduğu gözlemlenir.   Bu nedenle Garaj Kapısı Motoru seçerken dikkat etmemiz gereken ön koşullar vardır.

Bunlar;

  • Garaj kapı türü nedir?
  • Açma- kapama sistemi nedir?

Garaj kapılarının öncelikli görevi binlerce liralık araçları korumaktır. Onun haricinde çeşitli malzemeleri de koyarak depo gibi de kullanıla bilmektedir.  Bu sebeple de otomasyon sistemini iyi seçmek ve başka kumandalar tarafından açılmasını engellemek gerekir.

Zincirli garaj kapısı ve çekme motor deyince aklımıza 3 model gelmektedir.

Bunlar;

  • Spider zincirli garaj kapısı motoru

24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ünite girişi 230 volttur. Alanı maksimum 12,5 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapı ağırlığı maksimum 100 kg olmalıdır. Kapılar en çok 240 cm yüksekliğinde veya 500 cm genişliğinde olabilir.

  • Spido zincirli garaj kapısı motoru

24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ünite girişi 230 volttur. Alanı maksimum 10,2 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapı ağırlığı maksimum 70 kg olmalıdır. Kapılar en çok 240 cm yüksekliğinde veya 350 cm genişliğinde olabilir.

  • Shel zincirli çekme motor

Shel 50 Çekme Tip Garaj Kapısı Motoru; 500 N çekme kapasitesi vardır. 24 Volt dc çalışma gerilimlidir. 9 m2’ye kadar, seksiyonel ve yekpare tip kapılara Nice çekme tip garaj kapı motoru elektronik encoder limit switch’lidir. Maksimum 245 cm’dir.

Shel75 Çekme Tip Motorunun; 750N taşıma kapasitesi vardır. Nice garaj kapı motoru 24 Volt çalışma gerilimlidir. 10 m2’ye kadar, elektronik encoder limit switch’lidir. Maksimum 247 cm’dir.

Kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Garaj Kapısı Motoru Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Motor Satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir